Ahoj, já jsem si taky nábu dělal svépomocí a jde to v pohodě. Vybral jsem tisícihran a ten přivařil na kroužek vypálenej na laseru a do něj pak přišrouboval. Dávat za tohle dvanáct stovek mi připadá dost, zvlášť když nevíš jak to vlastně bude udělaný...
Nejlevnější je nábu si udělat. Dělal jsem už asi 3, pro 2 typy volantu. Ze 100 volantu vypreparovat střed s drážkováním a upínáním, nechat vytočit přírubu pro volant a tyto 2 části k sobě svařit.
100 volantů je myslím furt ještě dost, za soustružení jsem dal 150 Kč, pak jsem asi hodinu vrtal díry, řezal závity, svářel a barvil a bylo hotovo...
Zdarec chlapi, chtěl jsem se jen zeptat, jestli nevíte, kde sehnat levnou nábu na eRko. Já našel jen na Rapida 136 (podle mě by pasovala) za cca 1200,-, jenže to se mi zdá dost, tak jestli někdo víte ...... pls a děkuji
28. březen 2007