To si myslím taky, že rozdíl délky převodovky nehrje roli
podle mě bude akorát, dyť je delší ta převodovka jen o cca 6cm, to se v tomohybu od tunelu k přístrojovce natáhne jak nic
zdravím. úspěšně jsem zastavěl 5q s nápravou z rapida do erka a ted´ řeším problém: z čeho použít náhon tachometru... jak dlouhej? máte s tím někdo zkušenosti?erkovej bude asi moc dlouhej co?