náhon tachometru
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Danda
2. duben 2007
To si myslím taky, že rozdíl délky převodovky nehrje roli
Líbí se
Link
Odpovědět
crestik
2. duben 2007
podle mě bude akorát, dyť je delší ta převodovka jen o cca 6cm, to se v tomohybu od tunelu k přístrojovce natáhne jak nic
Líbí se
Link
Odpovědět
jenik.990
2. duben 2007
zdravím. úspěšně jsem zastavěl 5q s nápravou z rapida do erka a ted´ řeším problém: z čeho použít náhon tachometru... jak dlouhej? máte s tím někdo zkušenosti?erkovej bude asi moc dlouhej co?
Líbí se
Link
Odpovědět
2. duben 2007