Nejen rozdíl ve vrtání ale i uložení válců u 120 jsou válce 00 00 a u 130 jsou válce 0000.Hlava ze 120 se po ůpravách použít dá ale je to celkem prasárna-hledej zde v předešlých diskusich.
Podařilo se mi kvalitně přehřát svoje auto tak, že po otočením klíčkem motor stále běžel- samozápal.. Tak sem čekal než to schládne,a dolíval horkou vodou...ALE od té doby mi začala na víčko od oleje prskat jakási pěna. Původ pěny zhruba znám,ale u sebe zatím nevím- doufám že je to jen těsnění pod hlavou,ale jestli mi praskla hlava, tak . . .- motor 130L - z toho plynou moje dotazy- je těsnění na 130 stejný jako na 120? Respektive jde nasadit klasicka hlava 120 na blok 130?.. A jeste kolik stojí brusná pasta na zabroušní např ventilů vs. hlava? Díky za odpovědi
15. duben 2007