Zdravim, mam trochu upraveny facko 136ku (hlava, kanaly, vacka 280, atd) potreboval bych poradit nejaky karbec, pripadne dvojite karbrbce ktere by to stacili plnit. Samozdrejme se mi jedna o pomer cena vykon takze Webry asi nepripadaj v uvahu. Pripadne kdo ma kontakt na nekoho kdo do toho dela.