to Luky - litinu ničím nevyleštíš, jedině by šlo ji našopovat hliníkem, ale pak se ji nesmíš dotknout - je okamžitě špinavá a nejde to umýt. Jedině ji koupit ocelovou ( někdo ji nabízel v inzerci jako soutěžáckou ale hliníkovou ), nebo nechat vyrobit ocelovou, nechat vyvážit a pochromovat. Ale náklady asi výrazně přesáhnou efekt. H
Povrchy pro gufera se brousí, leštění je asi zbytečný. Nevím přesně z hlavy, ale mělo by být tuším Ra 0,4.
Pozor,při výrobě převlečného kroužku : povrch musí mít maximálně hladký! I nejjemnější opracování soustružnickým nožem je příliš hrubé a


"sežere" to gufero za pár minut provozu!


Nejlépe je povrch vyleštit.


Zdroj : Vlastní zkušenost !
Nešla by ta řemenice místo pozinku vyleštit?
Mě nevyhodili, ale prostě se to nechytlo...což mě štve
Jó, je to litina, taky mne vyhazují s litinou. H
Tak tady je fotka bezlabyrintový. Mimochodem, měl jsem jí v galvanice aby mi jí pozinkovali a vůbec se to nechytlo - je to prej slitina 🙁
Jak říká Haness, standartně to neteče... Olejovka s tím jezdí taky... jen na Běšinské rally jsem zaznamenal nějaké úniky oleje kolem řemenice ;O)
Tak trochu prasárna - na gufero-prsa jsem z nedostatku jiné narval labyrint, a nic neteče. Co tomu říká gufero - jóóó, tak to jsem se ho neptal. Ale, jediné kulantní řešení je ten převlek. H
Ale pokud s remenici prehodis i prsa motoru a vanu se sacim kosem, bude to samozrejme fungovat.





Nebo je moznyna soustruhu labyrint stocit a nalisovat patricny krouzek s hladkym povrchem na gufero - timto navic remenici zpevnis, protoze ta labyrintova ma snahu obcas praskat u klinku.
tohle je na labyrint.
Dotázek tohle je která?
A co to vlastně je ta bezlabirintová řemenice???
Pokud někdo máte a chcete se jí zbavit přihazuju placatku vodky ;O)
nezlobte se, pokud se Vám zdá že tento dotaz patří spíš do inzerce, ale nedal byste někdo třeba za pivo nebo flašku rumu dvoudrážkovou bezlabyrintovou řemenici? možnost splacení v Jablonci nebo Praze🙂 Díky