Ano fučí, možná je to tím, že fučí pro mě znamená v obou směrech 🙂 Takže vzduch se teda nasává zpod nohou. Ale spíše mě zajímá jak se tam mohla dostat ta brzdovka.
Zdravím chlapi, potřeboval bych malou radu. Už asi měsíc mi fučí z posilovače brzd na nohy. Když brzdový pedál trošku zmáčknu, nebo když akceleruju, tak to přestane. Včera jsem zespodu vyndal tu osku, která je přichycena k pedálu a byla mokrá od brzdovky. Když jsem sundal hl. brzdový válec z posilovače, tak bylo mokro jak v posilovači (při pohledu zvrchu) tak byl bykrý i válec zespodu. Kapalina neutíká nikde přes hadičky nebo nádržku. A tak se ptám, může být nějak "děravý" brzdový válec? A stačí teda koupit nový válec a odmastit celý posilovač? Děkuju moc za odpovědi
20. duben 2007