Zdravim moc ti neporadim to musis vyskouset, ale uz dlouho schanim karbec ze 130tky (22,24) tak kdyby se ti libil Weber tak bych o ten tvuj mel vaznej zajem. Tady je kdyztak mail: ondra88@tiscali.cz
Musis zkouset. Ja mam doma karbeců asi 5, a než sem nasel ten spravny, tak to chvili trvalo. Ted to sice zere 8-10 L ,ale zas to jede celkem fajn
Vyskúšaj a uvidíš.
už zase otravuju 🙂 sehnal sem si karbec Weber z fiata má difuzory 23/23 .... a mám klasický 130kový karbec ten má difuzory 22/24 součet ploch difuzorů je stejný ... a ted ta otázečka: bude Weber lepší? a v čem? p.s. nevim pro který se rozhodnout na 130ku mám spoustu trysek tak jestli má ten weber vubec cenu... všem díky za odpovědi