At Danus napise hodnoty. Jestli ma vysoke CO a motor je OK, ta to muze byt i vackou 280, jak rika RST (velky prekryv otevreni SV a VV = nespalene palivo jde ven vyfukem). Mozna poradi nekdo zkuseny, kdo se motorama zivy. M
Myslím, že mám motor celkem v pořádku, 280 vačku, karbec seřízenej a po repasi a emise nesplním. 280 už je na emise zpravidla moc. Vím, že s 260 to je naprosto v pohodě, tchánovi jsem ji dal do 120LS a emisema prošel, ještě s údivem technika, že takhle čistou 120 dlouho neviděl.
Obávám se, že u 280 je ovšem emise nutné řešit jinak...
Před filtr máš zapojenou hadici na odsávání klikové skříně. Veškerý benzinový a olejový výpary jdou tudy ke spálení v motoru. Černej difuzor znamená, že:
a) je těch výparů moc, a motor je K.O.
b) špatnej nebo špatně těsnící vzduchovej filtr
c) prostě ten karbec nikdo nikdy nevyčistil.
Odpoj tu hadici u teplého motoru a za běhu koukej, jestli se z ní kouří.
1) HCH (uhlovodíky) - když jsou vyskoké, tak je spalován motorový olej = nadměrně opotřebený motor = GO
2) CO (oxid uhelnatý) - když je hodnota vysoká, tak je příliš bohatá směs = mělo by to jít stáhnout seřízením karburátoru
Dobrý sériový nebo mírně upravený motor se do emisních limitů vejde i několikrát.
Jde normálně seřídit volnoběh? Uveď hodnoty emisí a odhadni spotřebu oleje a paliva. Koukni do karburátoru, jestli nejsou "černé" difuzory a podívej se pod víko ventilů kolik je tam karbonu. Podívej se na vůle v rozdělovači. Změř tlaky na válcích a zkontroluj svíčky.....
Třeba někdo poradí - víc názorů se vždy hodí. Pokud je auto "ekologická bomba", tak budeš muset zvážit GO nebo se spolehnout na Profesora Klause, že si příroda pomůže sama.
Na motoru 120LS mám vačku 280 a SEDR a z emisí mě vyhodili, protože jsem dvojnásobně překročil povolené limity, tak nevím co mám vyměnit-vačku za erkovou nebo jiný karbes. Vačka 280 je přece ,,sportovní" a tak by měla být použitelná pro běžný provoz,takže bych měl projít i emisema,osobně si myslím že to dělá karbes,pokud se pletu tak mě prosím opravte,díky
26. duben 2007