VTEC = V ariable valve T iming and E lectronic lift C ontrol.
Něco jako motor RST😀 Když s ním jedeš a koukáš na otáčkoměru 5000 rpm, říkáš si, teď musí dojít dech (jako u každé škodovky) a ono to letí vzhůru 6000 - 7000 - 8000 rpm a tam teprve Radek řadí😀
Nebo něco jako přívěra na dvoutaktní motorce, taky nic a najednou zátah, když už to nikdo nečeká.
Asi jako u turba, přidáš a čekáš kdy zabere turbo. Ale u té hondy třeba CRX je to fakt paráda povezení s tímto motorem, jedeš do těch 5000ot a pak zatáhne aniž by jsi to čekal že to ještě pojede..
jo to mi stačí 🙂 dík
jedna se o to že při vyšších otáčkách se ti zapojí jinej profil vaček... jak bude reagovat motor je jasný 🙂
nevim co to znamena presne podle prekladu,ale jedna se o variabilni casovani ventilu 🙂 hondy
dobrý den pánové je to sice trochu mimo ale nikde sem nezjistil co to znamená označení motoru VTEC nejsou to sice škodovky ale snad někdo bude vědět ...