dobrý den, nevíte někdo o někom nebo firmě která by udělala vložku válce na zakázku a pořípadně píst potřebuju to na motorku ... hlavně co nejlevněji posílal sem už do několika firem maily ale nidky neodpověděli 🙁 za kontakty a nejaké rady předem dík
7. květen 2007