Jak říkám, zkoušel jsem to s chrom obroučkami a chrom kontrolkami a nelíbilo se mi to.
Spíš bych preferoval signální oranžovou (je úplně nejlépe vidět), ale to je otázka vkusu 🙂 Chromované obroučky nezavrhuj, stejně z toho nestavíš origo závoďák a bude to vypadat v té záplavě černé dobře. Já mám v éRu přístrojový štít 130RS z kartáčovaného hliníku, budíky a obroučky černé (chrom by nevynikl). Odlesky mě ještě nikdy netrápily. Ručky bílé, tenkrát jsem neměl odvahu všechny ty budíky rozlousknout.
mně se taky více líbí červená 🙂
Resil jsem to, zkousel jsem to, mel jsem obroucky i kontrolky v chromu, ale nakonec vyhrala cerna. Chrom se nehodi.
Do závodního auta patří vždy černé obroučky, každá lesklá část v zorném poli řidiče totiž působí rušivě. Jde o odlesky slunce ve dne, a odraz světla zvenku v noci.


Lesklé chromové obroučky, hliníkové leštěné palubní desky, naleštěné plasty, a další lesklé části před pilotem jsou zadělávka na oslnění v té nejnevhodnější chvíli.


Podobný důvod měly svého času černé matné přední kapoty u soutěžních vozů.
NO kdyz bych daval budiky s chromovymi obrouckami,dal bych rucicky bile ale pokud se nemylim tak VDO v eReSu mely obroucky cerne a rucicky cervene...
Me se taky libi vic ty cervene ručičiky... Ale jestli takto resis barvu rucicek, tak nevim, jak budes resit barvu vozu =).
celkovy nahlad
cerveny
biely
Ahoj chlapci chcem pocut vas nazor na design budikov. Robim doma RS palubku ale nebudu tam VDO budiky ale Pal. Musim setrit na nejake ine veci a tak som sa rozhodol pre verziu s Pal budikmi. Chcem sa vas opytat aky je Vas nazor na farbu rucicky ci pouzit bielu alebo cervenu ala VDO. Mne osobne sa viac pozdava ta biela, cervena mi vtom nejak zanika...ale kazdy koho som sa nato pytal tak mi povedal ze cervena....tak ja neviem..Skuste mi poradit diky ahojte