Ještě nedávno jsem chodíval a potkával červené eRko. Už jsem jej dlouho neviděl, až do včerejška! Nyní je v autobazaru za cenu 8 000Kč. Myslím, že je škoda, aby si ji koupil nějaký autořezník, proto ve známost dávám následující fakta:
1. Todle auto jezdilo, protože vždycky stálo někde jinde
2. Původní červený lak je matný a přes haubnu je šejdrem nalepena
zepředu jakási černá páska
3. Myslím že má plecháče a že zevnitř byla slušně zachovalá
4. Nevšiml jsem si nikdy žádného prorezivění karoserie (pod autem jsem samozdřejmě neležel!!!)
5.Je to myslím dvouoko
Takže kdo by měl podle popisu zájem, tak nechte kontakt, pokusím se udělat nějaké fotky a rozeslat vám je. Je to autobazar v Ostravě -Porubě
15. květen 2007