Vážně nikdo?
Vážení a milí eráři&spol, nechystáte se někdo do Doks a zejména potom z Doks do/přez Jablonec nad Nisou? Nemám šanci se tam dostat a potřebuju tam něco piknout (blatníky). Nabízím třebas flašku (fernet anebo rum s plachetničkou) tomu, kdo by mi je cestou zpět hodil... Díky. Honza