Nebo můžeš jít cestou kterou jsem šel já. Upravíš chladič na vtok zepředu nebo použiješ chladič Fiat (127 myslím), termostat o 120° pootočíš (je na třech šroubech) a hadici od termostatu povedeš pod filterboxem. Na převodovce převrtáš díry z 8 na 10mm. Dělal jsem to tak na olejovce... A taky jsem nakonec změnil vedení plynového bowdenu. Vede mi pod autem až do levé části motorového prostoru kde kopíruje saharu a jde ke karburátoru. Kdyžtak Ti můžu nějaký detaily nafotit...
tady davam foto jak jsem si dal 742,136 do stovky s chladičem v zádu par malych uprav a je to tam kdy mel nekdo dotaz ci pripominku tak at napiše icq 234 922 371 nebo naforum
17. květen 2007