Takhle to bylo ve Fau Cvaji s chladičem F127, ale šlo by to i preciznějc🙂 http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=4&id2=101&id3=2801&idp=48411
no asi tak co
to můžeš gotreku, chystám se jít stejnou cestou...
Nebo můžeš jít cestou kterou jsem šel já. Upravíš chladič na vtok zepředu nebo použiješ chladič Fiat (127 myslím), termostat o 120° pootočíš (je na třech šroubech) a hadici od termostatu povedeš pod filterboxem. Na převodovce převrtáš díry z 8 na 10mm. Dělal jsem to tak na olejovce... A taky jsem nakonec změnil vedení plynového bowdenu. Vede mi pod autem až do levé části motorového prostoru kde kopíruje saharu a jde ke karburátoru. Kdyžtak Ti můžu nějaký detaily nafotit...
no uprava sahary ,chladice telesa termostatu filtru sani štefty 10-8mm


no ja mam 742 136 tzn rapid
jaké úpravy byly potřeba, taky mě to asi čeká. Já myslel, že je to skoro plug-play
tady davam foto jak jsem si dal 742,136 do stovky s chladičem v zádu par malych uprav a je to tam kdy mel nekdo dotaz ci pripominku tak at napiše icq 234 922 371 nebo naforum