Díky, tak už vím, kde ho hledat.
Takže je vidět jen zespodu?
za "motorovou stenou" pred chladicom , hadice viedli dovnutra cez otvory pri AC pumpe - nad nou 2 otvory cca 25mm
Zdravím erkaře! Měla všechna erka chladič oleje? Zajímám se o jedno celkem původní erko z roku 1977, ale majitel tvrdí, že tak olejový chladič nebyl a ani jsem si tam nikde nevšiml nějakých úchytů. Kde byl umístěn? Něměl by někdo foto?