Chladič oleje
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Luboš
18. květen 2007
Díky, tak už vím, kde ho hledat.
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
18. květen 2007
A ještě jedna. A taky kdyby snad byly pochybnosti, kudy k němu vedou hadice.
https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=100&olimage=15332
https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=100&olimage=18189
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
18. květen 2007
https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=100&olimage=15121
https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=100&olimage=15123
Líbí se
Link
Odpovědět
Luboš
18. květen 2007
Takže je vidět jen zespodu?
Líbí se
Link
Odpovědět
vlllad
18. květen 2007
za "motorovou stenou" pred chladicom , hadice viedli dovnutra cez otvory pri AC pumpe - nad nou 2 otvory cca 25mm
Líbí se
Link
Odpovědět
Luboš
18. květen 2007
Zdravím erkaře! Měla všechna erka chladič oleje? Zajímám se o jedno celkem původní erko z roku 1977, ale majitel tvrdí, že tak olejový chladič nebyl a ani jsem si tam nikde nevšiml nějakých úchytů. Kde byl umístěn? Něměl by někdo foto?
Líbí se
Link
Odpovědět
18. květen 2007