Luky: Viks jsem, pravda, ještě nezkoušel, hned to napravím🙂
Černidlo na boty je asi kravina, co? O🙂
voda + mýdlo na ruce.....
H2SO4
Silcal
Dobré výsledky jsem vždy dosahoval s houbičkou Armorall.
vydrhnout kartáčkem nebo čímkoliv v jarové vodě, osušit, pak silikonový olej, takhle to dělám já
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá tip na nějaký přípravek, kterým by šly vyčistit ipury na eRkové palubovce. Ty moje jsou dost zašedlé a chtěly by vyčistit taky v těch "prohlubních". Na plasty, gumu a koženku se mi osvědčil Čistič plastů - interiér od Velvany, ale ten zde bohužel nefunguje.


Předem dík za info.