Aj som si myslel že tie podložky sú na vystredenie, a tie piestiky si omerať viem, ale svieti slniečko a mne sa nechce ani dýchať, len som naivne myslel že by to niekto mohol mať hotové a nemusel by som to čmárať...
Ta tenká středová podložka se vyrábí v několika tloušťkách a slouží k nastředění brzdiče na kotouč. Mně všude vyšlo po jedné nejtenší (nevím teď sílu, 0.1mm ?).
Dobré ránko, prosím Vás, nemá niekto technický výkres piestiku z 2-piestových strmeňov? Mám 3 páry komplet zrepasovaných brzdičov, ale piesty by som rád vyrobil nerezové. Díky. A ešte čosi: musí ísť medzi strmeň a držiak tá tenká stredová podložka?
23. květen 2007