Originální auta, dobové doplňky,ohozy a rock n roll - to vše najdete na VII.Classic Car Weekendu v Bystřici n.P.


Vše o akci najdete na www.cck-brno.com


Jste zváni
To s tím spojením v Mohelnici bych bral všemi deseti!!!
SPZ... eh... jo ta placka s číslem... No tak ty mám, jezdí teď úspěšně na jinym eRku 😀





Jinak... kdyby to nevyšlo, mohlo by se to jmenovat "Gone in 60 seconds" 😀
objednávám si DVDčko se záznámem 😀 😀 .-D
Daves: Catch me if you can 😀 Sundej značky (máš je vlastně vůbec?), vraž bláznovi do rukou kameru a zkus to. Když se to povede, bude to populárnější než Getaway in Stockholm - protože ujet v noci v Porsche 911 umí každej, ale ujíždět v 130RS přes den, to je skutečná frajeřina 😀
A co ten náš srázek spojit se sobotní návštěvou felicia coupe srazu. Ten se koná 15. 17. června v Mohelnici. Našel jsem kemp ve Svojanově u Maletína což je tak 20 km západně od Mohelnice. Odkaz na ten kemp http://www.dokempu.cz/kempy/cr/pardubicky-kraj/svojanov-u-maletina/kemp-rekreacni-stredisko-iveta-589/
tak ho uděláme v Hradci Králové....,🙂
No to je právě ten problém. Já, Ostrava, Praha. To prstě nejde k sobě 🙂 Neříkám, že bych za srazem někam nevyjel, ale jsem docela "posraný" z pánů příslušníků a myslím, že by to vypadalo podobně, jako psal Daves o tom Chorvatsku 🙂
No víte že napadla taková věc jako sraz v Praze-Radotíně u Pigiho je to pěkný místo u řeky a parkovat se tam taky dá. Posedět pokecat jen tak večer u grilu sice s nealem ale třeba klidně během tejdne.


Co vy na to Pražáci a klidně i ostatní?!😉
Hm hm... když s RSou by to bylo něco jako "Catch me if you can"...


Nevím, zda by mi 12bodů vystačilo alespoň na cestu tam 😀
jj, ale takova akce, bohuzel, nejde naplanovat... V tom bylo kouzko "😜astvin", ze byly tak, jak byly..





Pak se jeste opakovalo "Na Bucku", tam se objevil i "😜rizrak Krivoklatska", ale...





A proto je treba divat se kupredu! Pokud takova akce bude v alespon trochu vyhovujicim terminu, radi s Beruskou prijedeme!





btw, 1. tyden v cervenci planuji jet s eRkem co Chorvatska. Cil je ostrov Krk. Mozno apartman nebo stan v kempu 10 m od more... Pokud bude zajem a pojede nas vic, muzeme si to docela i uzit, hmmmm? 😉
jojo, pastviny..to bylo neco...paradni vylet s paradnima lidma proste paradni...
😀DDD





O čem to Petře mluvíš, o veteráskejch srazech nebo o randění obecně? 😀DD





Jako Pastviny byli hóóódně dobrý, tam jsem například. . . .


tam jsem například taky nebyl . . . . . 😀DD





Dyk mi tu stejně jen tak plkáme coby kdyby 😉
Vše co se moc plánuje a řeší se to dlouho předem, stojí za vyliž kapsu, nebo se to neuskuteční vůbec. Znáte to ... každej "Já přijedu určitě ... Na sto pro jsem tam ... přijedu třikrát ... ) Nakonec se dostaví slabá třetina a to ponejvíce ti, kteří o tom vůbec nemluvili, protože těm prvním do toho zpravidla něco vleze, náhle je to pro ně moc daleko, případně den před tím zjistili, že najednou maj na autě třeba hranatý kola .. 😋





Nejlepší a nejzábavnější akce jsou, když si ve čtvrtek, nebo ještě lépe v pátek ráno pár lidí zavolá " hele, nevyrazíme někam na víkend ? " Operativně si to sdělí mezi sebou a ti, kteří mají skutečný zájem se setkat a užít si, v pátek odpoledne už jedou.





Viz třeba Pastviny 2004





http://www.skoda100.cz/view.php?cisloclanku=2004090004


http://hundertgang.spc-net.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=524
Mě se zatím asi nejvíc líbí ta Seč. Je dost na západ Jardo? 😀DD





Spíš to skončí tak, že budeme asi dělat srazy živelné a putovní, vždy v rodišti nějakého člena - organizátora. Posledně jsme ho měli u Houšků za barákem, takže kdo je teď na řadě? 😀DD
A co třeba něco víc na západ?😀
Crestik: tsssssssssssssss....tady si někdo vzpomene až bude chtít ten volant, co? 😀
Malinko si přihřeju polívčičku.


Přesně takový sraz (vše v dobovém)je koncem srpna Classic Car Weekend v Bystřici nad Pernštejnem.Fotky najdete na www.cck-brno.com


JiriK
Blondýna na místě řidiče snad nevadí, ale vadí to kilo 🙂...ale chlapííí, řeklo se beez baaab. 😀
nooo, a muzu prijet kilem a blondynou na miste ridice?😀 minisaty treba nejake najdu, ale dobove monterky jsou teda prijemnejsi 😀 jo a co treba neco prozmenu kousek bliz morave ? jinak jsem zazazazaza vsema desetima...😉
Ty Poděbrady zněj dobře ale chtělo by to něco novýho. Poděbrady má podle mě každej spojenej s Hundrtgangem. U mě v okolí vim o pár místech. Jestli někomu něco řiká Seč, Mělice, Opaťák u Hradce. Nevim, pokud někdo o něčem víte, pište. Nemuselo by to taky bejt jen na jednom místě. Přejezd jinam by se moh brát jako spanilá jízda, Dobrej nápad aby to bylo někde uprostřed.
Jooo,tak na takovej sraz to se fakt tesim !Zatim bez Ruzenky, ale jde prece o to setkat se, se stejne postizenejma nebo neee ! 😀DDDDDDDD


Manicka to asi nebudu, ale dolozim dobovym fotem.🙂Dziny to zvladnu a zbytek no mozna 😀
Jo jo, zabívám se otázkou našeho srazu celkem často, ale stále mě nenapadá to správné místo pokudmožno někde uprostřed škodazemě. Zatím nejlepší lokalitou ze všech stávajících srazů jsou Hunderganďácký Poděbrady, protože tam zavítají přátelé z Čech i Moravy.





....jasně, že i z Německa Hansi 😀
Tahle myšlenka už tu byla a stále je, byl sem první kdo křičel že to chce stylový vohozy. Nakonec autíčka sou ze 70. let a tak by jsme se k tomu měli adekvátně oblíkat.





Jinak co se týče originálů...s tim souhlasim, ale kolik jich tu na webu je?





A trocha dříví do lesa:





http://www.skoda100.cz/galerie/200703121244_1970.jpg


http://www.skoda100.cz/galerie/200702261224_sraz1.jpg


http://www.skoda100.cz/galerie/200702111840_14.jpg
...já ty malborky....H.
Blondínu by som mal.. 🙂
Jsem určitě pro, akorát já osobně si musím ještě asi 2 týdny počkat, můj motor právě prodělává generálku, ale pak už budu mít snad auto konečně v kupě a v originálu!!!🙂
Jo, kamaráde, tak to už máme za sebou 🙂 Sice to nebylo až tak úplně přesně podle toho návrhu, ale v jistém retro duchu se to uskutečnilo.





https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=723&olimage=17566





Dokonce v podobném stylu existuje i videosestřih z celé té taškařice ..
Při pročítání starších témat jsem v Bylo - nebylo / výfuky narazil na zajímavou myšlenku uspořádat sraz originalistů. Cituji PetraH ----- Mohlo by to vypadat asi takhle - erka pouze v původním stavu nebo dobovým tuningu 70. let, džíny do zvonu z tuzexu, máničky a pejzy, v kapse zmíněná Marlbora, na sedadle spolujezdce blondýnka v minišatech🙂)) Drsný hoši tý doby🙂 ----- Byla by škoda, kdyby tahle báječná myšlenka vyšuměla do ztracena. Domluvíme to? Je ještě někdo pro?