napiste mi taky kdyztak icq bohuminaci 🙂 at se muzeme nejak domluvit
Už jsem psal mail. Na icq budu až zejtra večer.
jj kamo potreboval bych neco prepravit od Davese,tak m ikdyztak pisni na mail cislo a zavolal bych nebo icq a poresime🙂
Helejte se Ostravaci, o vikendu se jedu mrknout na jedno auto tam u vas, nechcete někdo něco přepravit z Praglu do Ostravy? Nebo obraceně.
ok tak ja si na tu "vodu" zajdu uz ted.... tak se pak domluvime... kdyztak mi napiste do vzkazu nejake to ICQ popripade jiny kontakt.... zatim cus.





a pokud by jste me teda vzali mezi sebe tak bych se rad stal clenem te vasi bandy 😉
No, musím se taky ozvat, aby se na mě nezapomnělo 😀 Ostrava- Poruba, víc na mých stránkách.
a taky pres Futurum ze Lu🙂jaj co se to tady rozpoutalo
No a můžete taky zajet do Opavy.🙂
no zastihnout nas vsecky 3 ted ve zkouskovem prakticky impossible,ale určo se domluvíme a mužem skouknout tu tvoji motorizaci,popripade probrat u razave vody.k
no parada 🙂 tak to musime nekdy udelat nejaky srazik. samozrejme ze umim pridat ruku k dilu, akorat na to nemam moc vercajk ani prostor ani "know how". garaz by byla ale tam pravdepodobne prijde nove auto. Mate nekdy cas treba i dopoledne? ja uz mam v podstate prazdniny...
Koko: 😀)))) to se rika kdoviii jestli 😀
Na gympl jsem chodil i ja i Koko, my mame taky plnou hubu kecu, ale neco uz jsme snad i dokazali🙂 snad😀))))





ZdenoR: hele nezoufej, ty si stale nas Prime Minister, bez tebe bychom byli jak anglicka kralovna, s titulem, kerej nam je na houby😉





Oprav/uprav se neboj, pokud umis prilozit ruku k dilu fsecickoooo se da zvladnout
zdenku mas fci mas,neboj my na tebe mysleli budes mit fci hodiny casu+teoretik dobry ne,jinak franto ja sem taky chodil na gympl jo,jen ze sme jako vzdelani 🙂i kdyz pan viceprezident tommy bude mit titul z nas 3 nejdriv🙂
Nedá mi to nereagovat.Jako 3ti pacoš z Bejdzru se musím taky ozvat.Vidím že už jste si pánové rozebrali funkce.
kazdopadne tommyho pravdepodobne znam 🙂 nechodil jsi nahodou na gympl?
nevim jestli se zname 🙂 mozna z videni... tak jo nekdy se sjedem a pokecame..... uz jsem zkousel hodne lidi ale nikdo se do toho moc nechtel poustet. vsichni velka huba a nic. Tak hledam nekoho poradneho koho to fakt bavi.
Zdarec, ja jsem z Ostravy...Koko a kluci bohuminsti me znaj, toz tak se spojte a nekdy se ukazte🙂
Jako Vicehead of Bejdzr crew ti nabizim take moznost zacleneni do tymu, rec hodime.. BTW nezname se?
hoi franto jako ,,Head of Bejdzr crew ",kurna sam sem se pasoval🙂 ti nabizim zacleneni do 3cleneho tymu pacosu z badgeru a v pripade zajmu,muzem hodit rec a probrat tve plany.k
Zdrávím všechny fanoušky 110R. Jelikož se naši rozhodli pořídit si nové auto, chtějí dát naši "starou" škodovku pryč (pochopitelně se jedná o 110 R). Jako fanoušek a příznivec eRek bych jim chtěl ukázat, že je to věčná škoda ho davat pryč. A tak hledám někoho z ostravska, karvinska a blízkého okolí, kdo by mi chtěl pomoct (nejlépe osobně přímo na autě) při opravě, úpravě a popřípadě i nějakém tuningu 🙂 Jelikož nemám vůbec žádné zkušenosti s auty a podobnou technikou (kromě řidičáku 🙂 , pomoc někoho zkušenějšího by mi moc pomohla. Kdyby se někdo takový našel, dejte mi prosím vědět.





pro info přikládám odkaz, kde si můžete ten náš zázrak prohlédnout.





http://comrades-gaming.info/downloads/franta/110r/





PS: Chválím web a všechny co se na něm podílejí, je to tu parádní 😉