Palivova trubice
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Mira
1. červen 2007
ne to nemusíš..díky😉
Líbí se
Link
Odpovědět
TTom
31. květen 2007
Je to ta nejtlusci. Pokud budes potrebovat presne rozmery, tak ji musim doma premerit.
Líbí se
Link
Odpovědět
Mira
31. květen 2007
Zdary..nevíte někdo jak je dlouhá a jakej má průměr palivova trubička na erko? chci si ji objednat ale nejsou si jistý která to vlastně je..dík moc
Líbí se
Link
Odpovědět
1. červen 2007