Mně to rezonuje přesně jak říká Luky. Delší dobu stojíš na brzdě a začne to rezonovat fakt fest. Poprvé jsem se lekl a bál... dnes neřeším. Ale je to něco v předních kotoučích, protože s výměnou bubnů to neodešlo.
zkus dotahnout brzdice .. ale jinak taky mi to delalo na 2pistech, pomohla vymena kotoucu - asi kazove nebo mikro trhlina, ono ti to nejspis kope i pred 50km/h ale timze kolo se toci rychlejc to nepoznas pac razy maji vetsi frekveci
na brzdy lze zajet do kterehokoliv servisu na valce, za poplatek v radu stokoruny brzdy odzkouseji...





A kdyz clovek jezdi s hezkym autem na valce porad do toho samyho servisu, tak pak to uz ma zdarma... 😉
o.ki
Křivé bubny se dají vyzkoušet ...rozjet auto a zatáhnout ručku a pokud auto bude při dobržďování houpat tak to můžou být bubny....nazdvednout kolo mírně přitáhnout ručku a otáčet kolem, vyzkoušet a JETO 😉
krivé bubny??? mě to dělá mašina jak dobržďuju předním kolem
No jasně, myslel jsem si to , ale chtěl jsem se ujistit.Proč to teda nedělalo předtím, jak tym byly ty Mangelsy 18.5kg 1kolo??? Než tam dal apolla tak ty kotouče asi přehřál. Apollo má 12.5kg 1kolo. A poslední jízda byla Opava-Bludov jede se Skřítek(stoupák pak klesání samé zatáčky super na brzdy) . Pak šly kola pryč
neco pobodnyho dela kamosovo trabant se ctyrma bubnama. brzdis chvili tak to de, ale stojis na brzdach dyl tak se ty bubny rozrezonujou. Takze to muzou bejt mozna i bubny
no...jak to popisuješ tak určitě to nebude v kolech, tohle dělají vadné kotouče a nemusí být ani křivé, zkroucené po přehřátí při intenzivním brždění, ale někdy je kazový kotouč-nekvalitní odlitek a je na něm taková vyleštěná ploška( může být i zevnitř) a to způsobuje kopání do pedálu, přesoustružení nepomůže jen vyměnit.
Dotaz: při aktivním brždění na škodě 100 (4pístky bez posilovače) ze 140km/h třeba na 50km/h začne kopat pedál. Jsou to křivé kotouče?? nebo to může být něco jiného třeba v bubnech. Začlo to dělat po nasazení apoll. Prvně tam byly mangelsy a nedělalo to.