EE, jak se říká... šikovný si umí sehnat práci, ještš šikovnější jí umí udělat a ten nejšikovnější se jí umí zbavit. Je třeba předávat své zkušenosti 🙂
Tad: nemelo by to byt spis naopak??? Davis schani a ty kasirujes??? Vetsinou to tak bejva 😀
Přesně tak, Davísek to jen skásnul 😀
Hernajs.Děkuji Tadeáško 🙂
Maty, děkuješ pěkně, jen na špatném místě 🙂


Všechny zásluhy si nese Tadeáška.


To byla ta hodná osůbka, díky které máš hrdlo.
Díky vlllade.Myslel jsem si to.Jen jsem se chtěl ujistit 🙂
odvzdusnovacia, druha strana sa dava do toho hlinikoveho nastavca so zavitom (priemer cca 5-6mm - priesvitna original)
Jo málem jsem zapoměl: díky Davesi.
Zapoměl jsem přidat to foto 🙂
Nazdar všichni.Právě mi od Davese přišlo nové hrdlo nádrže.Nevíte někdo na co je ta malá dírka označená kroužkem? (viz. foto)