😀 Jj, presne tak🙂) Raketoplany jim deravej, auta reznou a pritom si myslej jaky jsou mystri sveta😀
No jasne Petre ;-D kdyby rusaci zakopali Cajku tak to dopadlo lepe !😀 Noo,ale amici se proste musi moooc ucit ze jo ! 😀DD
Celý to posrali, měli si před tim než vykopali ten bunkr udělat geologickej průzkum a zjistili by že tam maji tlakovou spodni vodu a podle toho se zaridit. A pak měli v projektu počítat s nějakou seizmickou činností a podle toho použít odpovídající ocel a pevnostní třídu betonu... Ale teď je to jedno - teď už to krásný auto zachrání jenom kompletní renovace. Je to škoda, mohli mít dneska unikát a maj hromadu šrotu...
No, jestli tam mimo vody bylo i bahno, tak to muselo celý puknout.


Měli ten sarkofág udělat z plastu 🙂 I když tenkrát (1957) byly plasty ještě moc high-tech.
to tady u nás na dobrošově ani hitler neprostřelil stěnu 🙂 a že tomu dávali dost co dělat 🙂
Hehe, to si nevidel ten document o ich bunkroch keď sa cez stenu smerom von prehrýzli potkany... Ja som myslel že sa pochčijem od smiechu. A skúška správnosti: Dovnútra sa prestrieľali kalašnikovom...
to su kokoti ani kryt neudělaj pořádně ať mi nikdo neříká že kryty us armady sou taky takové kaše 🙂
Amééérika, no bóóóže, sú to šmejdi, sa divím že im to nerozožrali mole. Atómový kryt o veľkosti auta by mal vydržať aj výbuch atómovej bomby, a nie aby ho narušil nejaký trápny tectonic posuw... Asi to bol železobetón od MekDonalda...
Tak zakopem někde Fabii ;O) Jenže tu by asi ani za padesát let nechtěl nikdo vykopat, což? 😉))
jj mohli to spíš postavit vedle těch B29 do suché Mohavské poušti, kde mají uskladněnou zakonzervovanou nadpočetnou techniku.





Každopádně opravdu je to moc škoda, kdy by nechtěl najít takovejhle dárek od předků - novýho veterána 🙂
Zakonzervovali ho jako B-29 po druhý světový 🙂 Škoda, že se tam dostala voda, bůh ví co se stalo - možná nějaké tektonické posuvy.
To je škoda že se jim tam dostala voda 🙁(





Asi eRko taky zakopu pro pra pra pra pravnoučata 🙂)),


ať si ho dodělají sami 🙂))
nejde mi to tady pustit, tak nevím jestli je to stejná reportáž, jak se objevila minulý týden na centrumu...ale tam se strašně divili, že auto nejde nastartovat, když bylo 50 let pod vodou...ach jo. Jinak mě fascinuje těsnost protiatomového krytu...ale zase 50 let je určitě 50 let
Videl som par foteciek z jednej exhumacie nemeckeho tanku - bol zapadnuty v nejakych bazinach v Litve alebo niekde tam.... a ked ho umyli od bahna, vyzeral skoro ako novy.....