Goodwood
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Unregistered
15. srpen 2007
foto 3
Líbí se
Link
Odpovědět
Unregistered
15. srpen 2007
foto 2 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Unregistered
15. srpen 2007
Bolo super 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Luky
22. červen 2007
Goodwood je akce která by mě opravdu lákala, i kdyby tam nejela byť jediná škodovka. Jeden skvost za druhým...
Líbí se
Link
Odpovědět
Chrobak.SACEK
22. červen 2007
Malý článeček ale potěší....
http://wrc.auto.cz/novinky/haugland-pojede-v-goodwoodu-se-skodou-130-rs.html
Líbí se
Link
Odpovědět
15. srpen 2007