Z čeho je očalouněné vnitřní zrcátko???

Výska: hm... stačí pohladit a máš airbag 😀
Láďa Ladič: 😀 Na podobné téma jsem nedávno někde viděl reklamu, holčička si maluje s vodovkama... obraz se oddálí a ona jede vzadu v novym Renaultu 😀
No dývko mě teda fakt nikdy nenapadlo ani v koutku mysli, ale takové ze stropu vyklápěcí loutkové či maňáskové divadlo, to by byla věc, jen jak stíhat hrát a řídit 😀DD
Láďa Ladič: Zní to hezky, ale v 21. století se k zabavení dětí vzadu používá vychytávka zvaná DVD přehrávač + knihovna filmů od Disneye, Dreamworks a Pixar 🙂


Hele, to by bylo hustý mít v ještěrce DVD kino, ne? 😀
No Falkouši vzhledem k tomu, že kilem často vozim své děti, byla by spíš pravděpodobnější inspirace a teď mi pánové odpustí, že nevím, jestli s tím přišli Bentleyovští nebo RolcRoyští, že do stropního čalounění natahali pomocí optických vláken tisíce světlušek a strop vypadá jako nebe plné hvězd 😀DD Ale to bych musel zastavět další baterku 😀DD
Láďa Ladič: Aha, no a já si myslel že vzhledem k pozici látky na horní části volantu a zrcátku bude použita k očalounění stropu, zatímco tapecy a sedadla se obléknou do slušivé hnědé kůže/koženky 🙂 Aneb "Bentley Style" 🙂
Falkone stylistický záměr je jasný a vlastně stále stejný - RETRO 😉 Jinak ta kostka je fakty dobovka, jen si toho kdysi někdo koupil jen na kalhoty, tedy cca něco přes metr, takže s tim musim jak s šafránem. Ale měla by se objevit ještě na sedadlech, tapecírech a možná v nějakých drobných srandičkách.





Čalouněné vnitřní zrcátko jsem viděl u posledního Rolsu v kabriu, tak si říkám, že je potřeba držet krok s dobou 😀DD
Ládíku, skotská verze to není špatný, ale nazapomeň si kus nechat na sukni a baret s bambulí 😀. A na futrál na dudy 😀





To potom teprve budeš švihák lázeňský 😀D
Ve vzorku té látky vidím nějaký vyšší záměr a docela se těším, až se pospojují všechny dílky skládačky a vypadne nový stylistický počin, pojetí interiéru tak, jak si to ani neumíme představit 🙂
Láďo, jestli tenhle volant a zrcátko jsou určeny do žabičky - eehhhmmmm do ještěrky, tak na celkový výsledek jsem velice žádostiv 🙂)
A jemná kůžička obepínající luxusní volantík jistě pochází z penisu nějakého plemeného býka ze severní Itálie. Holt Láďík má na skladě samý epesní zboží. No a o tom tady nikdo nepochybuje 😀
No wuida, kounečně nějaká stoupa ;oD
Já si teda jako pamětník houby pamatuju, ale tohle náhodou vím docela přesně ! To je exportní vybavení pro eRka na export do Skotska.


Prodal se tam ale jediný kus, kupcem byl bývalý mistr světa F1 Jackie


Stewart, protože měl ze stejné látky čepici.


Všechny další kusy ze dvou vyrobených se vrátily domů a s pravostraný, řízením zmizel neznámo kam.


Až teď se zřejmě objevily jeho pozůstatky u LL !
Čekal jsem fundovanou odpověď, zasvěcený komentář pamětníka, ale Vy jste jén samé srandičky 😀


Snad by mohlo pomoci, že k němu je ještě volant, sice jen klasika RaLLye z VD Kolínské Nástrojárny ale ten špunt uprostřed....


Zkoušel jsem volat výrobci, ale nějak mi tam vůbec neberou telefony 😀DD
Noo,nevim? ale minule jsem u tebe na stole videl takove kalhoty 😀DD


ze by neco zbylo ? 😀DD
že ty nás Láďo zase taháš za nos? Apropo už si viděl můj očalouněněj vejfuk? 😀
.... ale z druhé strany je očalouněné vyšíslou kostkatou látkou. Je to opravdu z kila? Je to nějaká příplatkovka? Měli je i jiné vozy, třeba 603, Tráboše, Warťasy atd.? V katalogu doplňků na Martyho stránkách jsem nic podobného nenalezl.
Narazil jsem na vnitřní interiérové zrcátko, co je na vrchní hraně čelního skla, které sice z lícu vypadá jako nejběžnější eRko-kilí....