Inzerce - dotaz pro adminy

Jestli má ještě někdo s placeným přístupem potíž, ozvěte se, nejlépe rovnou Džonovi, kontakty jsou uvedeny pod nejspodnější lištou těchto stránek.


Zdraví LL
Jeeeeeeeeeeeeee, to je supr, už mi přišla systémová zpráva. Kujuuuuuuuuuuuuuuuuuu🙂
Kloggie, nevím co se v Tvém případě stalo, platby a aktivace placených přístupů spravuje pouze Džon. V registru jsi měl udán jakýsi mezistatus, ani už vypršel, ani už zaplatil a nyní to máš čerstvě aktualizované do 4.7.2008 😉
Ahojte. Mám dotaz na adminy - jak to, že když mám aktivovaný placený přístup se mi inzerce nezobrazuje celá? A jednou to jde a jednou ne. Nevíte čím to je? Došly ty peníze co jsem posílal?? Nemyslím to nijak špatně, teď je mi to stejně buřt co tam je, protože nic nepotřebuju. Ale jen tak pro zajímavost se tam občas juknu...





Díky moc