Shop: Mockrát děkuji za nabídku. Do konce týdne snad dojdou ty od Mártyho a pokud budou slušný tak jak se zdají na fotce, tak je použiju. Kdyby byl s nima nějaký problém a nešly třeba narovnat🙂, tak se ti ozvu. Každopádně ještě jednou díky! Michal
Noo,tak koukam ze problem je vyresen, tak ti drzim palce aby to vse dopadlo ! 😉
Teď jsem přišel z pošty, předtím jsem strávil hodinu vymýšlením jak 1m dlouhý sloupky zabalit od 0,5m krabice 🙂





Ale zadařilo se, určitě to půjde krásně ohnout zpátky do původního tvaru 🙂))





Skrátka bude to moooc drahý 🙂 Michale
Ahoj Michale, já bych dva celkem pěkné sloupky dohromady dal a klidně bych ti je poslal. Problém je ale ten, že se domů dostanu až v pátek večer, takže by to pak tata mohl poslat v pondělí 16.7. Jestli by ti to stačilo, dej vědět. O víkendu ti udělám fotku.
M8: Netuším na kolik by to vyšlo, mám to přes někoho, ale myslím si že by se to vlezlo do 500Kč. Jak vypadají ty lepší? Nemáš prosím tě fotku? Jedny už mě posílá Márty, ale sám kriticky uznává, že nejsou dokonalé 🙂
Zdar kolik stojí nachromování sloupků? Kdyby to nebylo nějak uplně moc tak by\\ch byl ochoten pár slušných vybrakovat z dveří a pár horších by si přes tebe dal nachromovat, ale tak nějak jde o konečnou cenu kolik by to stálo
Zdravím Vás!


Potřeboval bych pomoci s vypůjčením dveřních slouků. Své mám v galvanovně kde mají teď celozávodní dovolenou a Poděbrady se nezadržitelně blíží a je to jediná věc, která mi schází k dokončení renovace. Moc Vás prosím jestli nemáte někdo zachovalé sloupky, které by jste mi mohli tak na 1 měsíc půjčit, klidně i za úplatek🙂





Mártyho mám v záloze, ale ty jeho prý nejsou nic moc..





Děkuji. Michal(Brno)