Skoda R110/Rs110 Sortwagen

nevím proč, ale začínaj se mi líbit ty otřesné žaluzie na zadní okno 🙂 Nemá to někdo? Kupím 🙂
Jo to modré na mobile.de je taky, taky jsem se na něj díval a celkem se mi líbilo (samo bez těch plastů) a docela se mi líbí ten výfuk/y
tatomechanuk: klikni několikrát na černej text on se ti označí celej a pak stačí jen kopírova a vložit do lisšty a prohlížíš 😉
m8rinek : tak to mám smůlu, Explorer mám zakázanej, používat !
a co třeba tenhle vytůněnej skvost, možná by pod nánosem plastů mohlo vykouknout docela solidní erko.





http://cgi.ebay.de/Skoda-S110R-SEHR-SELTEN_W0😭itemZ280131821050😭ihZ018😭categoryZ18275😭rdZ1😭cmdZViewItem
Jo jo Vláďo v lišce to hází odkaz na jeden řádek, musíš na to zneužít Explorer, kterej to aspoň rozhodí na několik řádků a zkopírovat to 😉
No, keby to nebolo 2300EUR ale 2300SKK tak by som možno uvažoval... ale z tejto tuzingovej plechovky sa asi moc nespraví, musela by sa prinajmenšom kúpiť kompletná nová karozéria...
mě to nejde otavřít ! (FF)
Hmm, zas nám v zahraničí někdo tvrdě nastavil laťku tuzu 😮O
libofka...
A ešte dloho sa ten "oldtimer" predávať bude...
Tuzingová plechovka ve slevě jak z Penny 😀
Jaj sorry, musíte zabrat celé 🙂