Nárůst 20 koní nečekej. Mělo by to mít menši odpor vzduchu, ale zas ho to saje horkej. Takže takový nulanulahovno a akorát to bude řvát
Zdravim, jaky vliv (dobry/spatny) ma odkryte sáni na motor (myslim odriznuti vrsku z toho modrého nevimjaksetomenuje)?? Ja to nekde videl,tak si to udelal taky a motor divne hučí,jak kdyz saje vyveva... A jeste jedna vec z jineho soudku- kolega z prace omylem nalil trosku nafty na trafeře do nadrze na hydraulicky olej (asi 4 l nafty do 6 l oleje).Ma strach ze se na to prijde, ja si myslim, ze se to nejak "vsákne" co vy na to???