Lišty dveří naposledy

Jj, všechny lišty na Garde jsou stejný jako na Rapida. A myslel jsem ty na práh, ale kdyby šly dělat i ty ostatní tak by to bylo supr!!
Tie sú absolútne jednoduché, teda ak sú rovnaké ako z Rapida. Len nemám ani jednu vzorovú, až niečo splaším, cvaknem to a dám to niekde sem. (myslíš tie spodné prahové lišty dúfam?)
Už jsem si objednal ty z nerezu🙂 Kdybys náááhodu začal dělat i lišty na Garde, tak se hlásím do fronty🙂
Láďa Ladič: Já tomu věřím, čtu tvůj příspěvek a normálně v hlavě slyším znělku z 30 případů majora Zemana... 😀
Rišo ten po kterém má jméno můj bratr, byl dvojí agent zastřelen bezpečností neznámo kdy a kde, rodině sděleno patnáct let po jeho smrti. Ten, po kterém mám jméno já byl zvláštním útvarem STB zabit v zahraničí a hozen do řeky. Jó padesátý leta, to byla inačí doba. Zkrátka zjišťování informací mám tak ňák v krvi 😀DD
Obidvoje robím ja, v SR ich predávam ja a v ČR ich predáva Tadeáška. V piatok som jej doviezol po 40 párov, tak jej zavolaj. Rišo
to LL: ale jsou dva druhy, ne? Jedny jsou z hliníku a druhý z nerezu. Já to pochopil tak že Tad&Daves dělaj ty hliníkový a Mototechna ty z nerezu...
a já se ptám: Kde furt ten Ládič bere ty přísně utajované informace a fakty?!?
Kloggie něco Ti pošeptám, ale nesmíš nikomu říct, že to víš ode mne. Tad&Daves zajišťují v krajinách českých distribuci lišt od Mototechny, takže teď na základě nových informací se sám svobodně rozhodni od koho si koupíš jedny a ty samé lišty 😉 😀DD
Hm a který si teda mám koupit?? Ty od Mototechny, nebo od Tad?🙂) to je dilema tohle🙁
Tvých dořezaných prstů je mi upřímně líto, ale té radosti co jsi způsobil mezi lidem eRkovým 🙂
A takto vyzerá prvých 50 párov. Dorezané prsty od nereze radšej nenafotím 🙂))
Ahojte, já si u Vás ty lišty objednal (nerezové) minulý týden. Jen nevím zda dobře, (nemám potvrzení objednávky) Jak se to dozvím ? Děkuji.
V shopu je jasně napsaný že je to bez koncovek. Koncovky prodává Marty110r.
pod okno u dveri,uz vis?zadna jina na dverich z venkovni strany neni 🙂
Porad nevim, kam ty listy patri. Nebylo by foto celych dveri, nebo poučení???
ty lišty jsou i s koncovkama a nebo je to jen ilustrační foto ? dík
Ještě jednou a už naposledy, prosíme všechny, kdo máte zájem o dveřní lišty, zadejte objednávku na





http://eshop.skodateam.cz





http://web.skodateam.cz/index2.php?ses_web=1&ses_id_lang=0&item=515&idz=420





http://web.skodateam.cz/index2.php?ses_web=1&ses_id_lang=0&item=515&idz=417





protože objednávky zde v diskusi nejsme schopní sledovat. (Pro objednávku pochopitelně nepotřebujete registraci.)





Na výběr je z materiálu hliník a nerez, cena nerezových ovšem vzhledem k vyšším nákladům na materiál a výrobu je 400,-.





K dodání od 20.7. 2007 (takže ne před HG) ... na HG je přivezu.





Díky Tadeáška & CO.