No... minimálně v oblasti předního a zadního okna bych ten tapec za rohy nalepil, protože jinak se imho při nandavání čelního a zadního okna zblázníš.
Predpokladam , ze mas vonku vsetky okna. Vloz priecne draty vyztuh do otvorov v stresnych vyztuhach, ja so si pomahal pri napinani obojstrannou lepiacou paskou, ktoru som nalepil na hrany kde ide lepit calunenie potom uz len napinas a prichytavas stipcami, alebo gumovym tesnenim (ako pomocka pri napinani. Drzi to spolahlivo a nemusel som sa trapit a fetovat s lepidlom - rychla praca.
Poradte mi postup jak nejlepe nalepit tepacirunk strechy. Nikdy jsem to nedelal, uvitam kazdou radu. Dik