Teda to je fakt moc supr poučný článek, smekám před autorem.
Velice dobry napad L-L,primlouvam se aby tento odkaz tady byl na stalo. Mnoha lidem by to opravdu pomohlo. Take by odpad problem co tam nalit ;-DD
Možná návrh pro adminy...asi by to chtělo udělat nový článek o olejích a šupnout to rubriky Motor a převodovka.....





stačilo by jen napsat jednu či dvě věty jako úvod a přidat ten odkazat ať si to každý pročte 😉
Kamarád mi poslal odkaz na seriál článků o olejích. Hodněkrát se to tady řešilo, a tenhle seriál se právě zaměřuje na odborný komentář k názorům nalezeným v internetových diskuzích.





http://www.saabinfo.net/index.php?option=com_content&task=view&id=147&Itemid=17