Přivezte někdo nějaký mobilní připojení k internetu, mám podporu 🙁


Bez připojení nemůžu jet. 🙁
Ja som nasiel minule o stryka v garazi druhovyrobove z hlinika, vyhovuje? 🙂





Ak nie tak smola, ajtak na HG nejdem (nemam s cim) takze...
Ale vlastně víš co ? www.uschovna.cz - hned to tam nasypu
PETR: Petře není to tam ;O) Asi šotek jakýsi ;O)
jen pro jistotu, ja nemyslim ty umelohmotne packy na to okenko, ale to hlinikove o co se to zachytava, rozumime si, Kujuu😉
Jinak mám nové víčka na malinkatej rozdělovač + palec, pak na plechovej víčkoa palubku s chrom budíkama. Kdyby někdo chtěl pisněte
Tak 2 sady kličej větracího okénka mám doma nové dále 2 jen kličky a nějakou páčku do dveří mám taky. Vše vemu.
kluciii, prosiiim, potrebuju takovy titernosti jako jsou klicky na otvirani dveri zevnitr, mam zase dalsi napraskle a uz nemam nahradni a pokud nekdo mate i ten hlinikovy plisek na zavirani predniho vyklopneho okenka...dekuju moooc...
Gotreku, pokud oba myslíme na stejnou věc, kterou jsi označil S 22, tak bumážky lze nalézt a nasosat tady:





http://www.mopedy.info/kestazeni.html
Výsko, temný příteli, vezmi mi prosím bumášku na S22 ;O)
jo tak me tak napadlo, kdo ze to nabizel odrazky do zadnich svetel za 10 kc kus? ja jen, ze chcu dve...vic si nejak nemuz dovolit, jsem to odhadem pocitala a asi budu na suchych rohlikach, ale prijeduuuu 🙂





Petre, jinak grilik jsem uz domlouvala s Kajou petkarovic, myslim na vsechno...a pokud nekdo budete na gril neco kupovat, myslete tentokrate i na me, ponevac prijedeme kapecku pozdeji nez je u me zvykem..kukuju vsem moc...snad na nic nezapomenu...sebe doma nenecham, bo by mi nemel kdo ridit auto 🙂





jo a taky zakazuju vsem mi bezhlave hnat do piti, letos s sebou nemam zalozniho ridice a domu dojet musim😀
😀DD Dobrou chuť k večeři 😀DD





Já něco vezu Michalovi, Lucince, Martymu a m8rinkovi. Ani tu nemohu říct co komu. Nerad bych pak řešil, proč to má ten a jinému jsem neřekl, že je něco takového k mání, znáte to 😀DD





Pak bych si asi měl vzít sebou nějaký šrouby do kešeně pro Tadeášku (lišty), Davese (volant) a Hansiho(nátěr).





Dále sebou povezu nějaké věci na volný prodej. Jestli si někdo budete chtít něco bloknout ještě než dorazim, tak křičte (nejlépe na mail).





1) Jedny kompletní nový zadní lampy, 2ks, novější model. Je to ta slovenská várka jako sehnal Petkar, ale ke mě se dostali hákem přes aukro, cena 1500,- za pár


2) Jedno jeté chromované víko ventilů na Š110-130, dobrý stav, cena 250,-


3) Gumové uložení zadních pružin, cena za sadu 4ks je 180,-Kč (mám 6 sad)


4) Gumové uložení stabilizátoru přední nápravy, cena 10,-Kč za pár


5) Gumové dorazy zadní kapoty, pro erko sada 5ks za 60,-, pro stovku sada 4 ks za 50,-


6) Novej velkej ipur volantu Garde (pasuje i na origo volant erka), cena 70,- Kč


7) Znáčky slepice na blatník prvních modelů 100-110R, levá strana, cena 100,- za kus


8) Plexisklíčka vnitřního osvětlení, cena 40,- za kus (mám asi 6 kousků)


9) Origo eRčí "sportovní" hlavici řadící páky s nerez vrtanou trubičkou, cena 120,-


10) Novej malej rozdělovač, leč dvanácettroskovej, cena 150,-Kč


11) . . . a samozřejmě "evergreen" nášivky, nabídka a ceny viz. http://nasivky.skoda110r.cz





Tímto se omlouvám adminům za naprosto neoddiskutovatelnou inzerci v diskusním fóru 😀DD
Noo,asi mas pravdu jak muj znamej rika at piju co piju vzdycky bleju bramborovej gulas! 😀DDDDDDDDD
Hansi to máš jedno, tam točej 13ku a to už je fuk co potom piješ 😀
Hele, Výsk@ a bude konečně ta výsk@pasta?? 😉
Noo,a jeste dotaz co pijete vazena spolecnosti ? abych mohl privezt zapisne ;-D
Pro S.D.G blatnik a pro LL a Martyho 5 kg nater na spodky Akemi nebo jsem jeste nekoho zapomel ? 🙂
Pro ladiče tu je jeden exclusivní volant 🙂
Tu Tadeáška ) Už se těšíííííííííííím !!!
Já přivezu taky gril, dále počítám se světly pro lidi co si je objednali... atd. atd...
Nezapomeňte taky něco na gril 😀
Tak to je v cajku, protože trochu uhlí sem našel taky,takže by to na pátek mohlo vydat...😉 Vše už je pro jistotu v autě...
Grill se nevejde ale huhlí vzít můžeme .. ale až na sobotutůtů.





Jezevče????!!!! ... KUK
Helďte se, já mam takovej malej skládací gril, tak když někdo zajistíte nějaký palivo, tak já ho vezmu!😉 Mam ho teda přibalit?
Na HG nejedu přes chalupu, tak ani já nemůžu posloužit
Luci, mně skromně bude postačovat, když přivezeš sebe .. 😉





Ale tak mi napadlo, sice nevím jaké bude počasí a jestli se sejdem opět v uskupení vhodném k podobné taškařici, ale berete někdo gril ?? Pokud se dobře pamatuju, bylo to minule vcelku zábavné 🙂) Hlavně pak ráno ...





Já se vynechávám, páč žádný takový vhodných rozměrů nevlastním.
o blinkriky se hlasim aji ja...





jinak gotreckovi vezu couvacku a Hansimu gumu na volant..jeste nekdo neco chcete? jo a martymu futral na naradi
A ja mám u Teba grátis funglovné blinkre...však?
ééé, no zástěrky na litra a chtěla jsi měnit blinkry ;O)
Protože moje informační pochody a kapacity se neustále zmenšují a nějak nevysvětlitelně mizí, chtěla bych vás touto cestou poprosit, komu jsem co slíbila přivézt, (lišty vyjímaje), kdybyste mi to laskavě napsali, anžto jináč na to určitě zapomenu 😀