Noo,tak ze Reinz za 625,- KC ! 😉
Za kolikpa mi nabídneš to gufero ty Hansi? ;O)
Noo, Corteco hmm,Elring, Reinz to jo ale Corteco ?
Laďo pyčo wole to dá rozum že to s červeným guferem bude asfalt trhat líp než s černým ;O)
to průmyslový za 89 předpokládám je takový to obyčejný černý 😉 to tam ani nedávej nebo ti poteče dříve než vyjedeš z dílny 😉








na klikum muší bejt to pravý silikónový ( červený a různě jinak barevný) jiný tam nevydrží


a co se týká cen, optej se co stojí gufero na kliku na škodofku a uvidíš že cena je taky mírná lidová 🙂
HANSI: Jak jsi správně odhalil, je to gufero 82x105x12 na Alfu. Hodně se nabízej gufera VICTOR REINZ za 700-800,- Ve speciálce na gufera mi nabídli průmyslový gufero tohoto rozměru za 89,- Tak jsem si nakonec objednal CORTECO za 450,- 😉)) Jsem jen teď zvědav jestli má taky drážkování nebo jestli mi za ty prachy prodaj to co dopoledne koupili za 89,- ;O)))
Bingo L-L je to Alfa ! 😀 To S.D.G neres co a jak kup novej jestli tece a vystarano ! 😉
SDG : že by ta Alfa co jsi se na ni ptal 😉
Ha 🙂 takže to má stejný účinek jako ten labyrint na řemenici, prostě pomocný element ... jenže ten labyrint asi taky jednou zmizne jako běžná část gufera a pak to asi těsní méně ?





bych řekl tedy si myslím 😉
Drážkování je přímo na aktivní ploše... je to podle mně obdoba labirintu na řemenici... Konkrétně je to gufero který těsní kliku směrem k setrvačníku na jednom dvoulitru...
a s drážkováním (spirálovým)? ;O)





sem nevěděl, že něco takováho existuje a nechápu k čemu by to bylo na fuferu....ale obecně jsou co si pamatuji gufera jedno a dvoubřitá





a kde to drážkování jako je ?
Vyznáte se tu někdo v guferech? Jaký je kupříkladu rozdíl mezi guferem bez drážkování a s drážkováním (spirálovým)? ;O)