Hura,ale nechame to po HG proto ze mas jiste dost jinejch starosti 😉


Ale dekuji za prikladnou pomoc a ochotu ! 😉
jestli chceš Hansi, klidně se ti na to mrknu. Mám to opravdu kousek🙂
Noo,ja bych do toho sel,ale potrebuji aby se na to auto Michal_ (ten to ma si nejblize) podival jako odbornik,Co tomu rikas Michale? 😉
klucka kupte ji nekdo, at ma slunicko dalsiho brasku, kdyz uz o jednoho toho nejblizsiho prislooo 🙂
Sem tu nebojte, ten inzerát mam samosebou dávno zmapovanej, kilko nevypadá vůbec zle, jen má klasicky naházenej novej předek.





Dám prostor někomu jinýmu, hlavně proto že takovýhle už mam 3.
výsko kde jsi??🙂))