Zase tá blbá nerez !!!

Co nerez, ale hliník kdyby byl - hliníkový kapoty, hliníkový blatníky... prostě Audi hadr! 😀
J.T.: To víš že jo. Zadní, přední, dveře, blaťáky. Pak by nebylo špatný kdyby Mototechna začal lisovat i části skeletu a budememe mít všichni eRolean🙂) Akurát ty dveře se nám budou otvírat normálně.
a co zadní kapoty?? ty se budou taky dělat???
tak o tohle bych měl zájem i já... luxus
Tak to asi tak skoro nebude 🙁((
Jj, erko ala DeLorean už tu bylo🙂 A já se tešim až Mototechna bude lisovat blatniky a kapoty🙂)))
Na prednej kapote z hliníku sa intenzívne premýšľa, zatiaľ nič viac.
Sakra tak tohle už asi opravu nevydržim a až budou k mání budu si je muset objednat... Vypadá to fakt parádně😉
Mototechna, kedy zacnes lisovat hlinikove predne kapoty? alebo ze by nerezove? postavime Erku na styl De Loreanu? 🙂
Noo,poklona do Trencina ! Jsi fakt dobrej ! 😀
Aj ta krajta, Rišo zas nemohl v noci spát. 😀DD
špicoidní 🙂
eRkové prahové. Toto je len vzorka. ešte sa do nej bude pieskovať nápis, ale tvar je hotový. Trošku sa to poladí a budu k dostaniu kde inde ako u Davesa... Cena sa zatiaľ nevie, ale bude sa vedieť. Jo, a bude aj hliník 1mm, nerez je 0,8mm.