Aleš z A
27. červenec 2007
27. červenec 2007
Jelikož mě na týden velmi znervózněla výzva - fórum solidní LSo:
http://www.skoda110r.cz/forum.php?thread=4484
rozjel jsem se do Opavy s úmyslem přikoupit do rodiny vzácný vytoužený typ 719 - Škoda 110LS s erkovým motorem typu 718K. Ovšem přišlo to pozdě (po 18 letech shánění) a nákup nebyl podpořen 100% rodinných příslušníků, kteří do toho mají co mluvit. Sen se proto pomalu rozplývá...
Ovšem i nadále zůstávám věrný naší otřískané ale nesmrtelné Š100 a 2dveřovým vozům z Kvasin/MB.
Kdo je na pochybách (jako jsem byl do poslední chvíle já), tomu se pokusím rozhodování o případné koupi usnadnit:
Klady:
1.
cena (včetně ND:
- zimní kola 165 R 13 Barum s kostkami
- nový český výfuk s původním zalomením výstupní trubky v tlumexové (pokud se nepletu) úpravě
- asi 14l asi 5letého benzínu v nádrži dle údaje palubního přístroje)
2.
pravé LSo: originální velký TP (sešit) s jediným majitelem (!), původní SPZ (zatím depozit), původní karoserie dle čísla, původní motor dle čísla (bílé logo na hlavě), palubka, volant, páčky: LSové
3.
dokumentace: návod k obsluze, Dodatek seznamu ND pro Š110LS 1972, faktura z Mototechny
4.
v TP zapsána jako alternativa kola 165 R 13 a tytéž jsou na autě (nějaký nečeský vzorek) => jistý bezpečnostní přínos a suverénní rozjezd
5.
v TP zapsáno TZ
6.
nepoškozený nápis Š110LS na kapotě - pouze zažloutlý (v barvě laku). Kdo se někdy brusem+leštěním pečlivě pokoušel odstranit vrchní vrstvy takových plastů, ví, že se dá dosáhnout překvapivých výsledků...
7.
lišta na předním čele bez koroze (zasloužila by si však nový plastový nápis ŠKODA)
8.
přední 4oké čelo na viditelných místech nádherné (pod rámky jsem nezahlídal)
+ lízátko Plzeň s otvory
9.
nová kompletní zadní světla (pro detailisty: obě pravá, novější typ s mřížkou na couvačce) a přední blinkry
10.
ETZ 06
11.
málo vídaná černá koženka stropu (vpředu však perforovaná dvěma svítilnami proti oslnění - dobový doplněk nad sluneční clonou)
12.
hlavní světla OK, pomocná dálková se mi ve srovnání s nimi zdála lehce matnější, ale bez jakékoli koroze parabol
13.
motor, přestože se údajně od dočasného vyřazení (2003) netočil, chytil po předchozím ručním protočení Gola klíčem (ne klikou), dočerpání benzínu, náhradě mrtvé baterky, dolití 4,5l vody (více jsem si nevzal), napoprvé a nezhasl (!!!). Zhasínal jen po ÚPLNÉM vyřazení sytiče, ale to nebyl ještě správně zahřátý. Motor jsem nechtěl trápit ani vysokými ani nízkými otáčkami. Překvapivá byla absence černého kouře po startu, a to tam bylo oleje nad horní mez (na můj vkus zbytečně moc/jako konzervace proč ne). Už méně se mi líbilo syčení z prostoru karburátoru, ale to škodovkáře nemůže rozhodit...
Uvítal jsem původní sací potrubí 110LS/R na DDSR (ne 105/120 na EDSR) i výfukové potrubí a olejový chladič, který někteří rádi vyhazují.
14.
celkově je povrch karosérie BEZ promáčklin u nárazníků, na střeše, kapotách, blatnících.
Jakési maskování jsem zjistil jen u PP dveří dole (asi přelakovaný tmel) a na L prahu (spodky už vyměněných prahů a blatníků stříknuty vrásněnkou proti otěru).
15.
na velkém štítku v kufru je rok výroby 1974, v TP je černě předtištěno taky 1974, ale hned vedle je červené razítko 1975, tak možná proto už ten menší volant a zesílené páčky pod ním... Do ruky příjemně padnoucí sportovní řadicí páka je však zřejmě dobový doplněk (znáte z mladších erek, popř. Garde), stejně jako hasičák.
Zápory:
1.
vyměněné prahy => chybějící VNĚJŠÍ prahové lišty
2.
zavařená místa na podlaze v místě uchycení zadních šavlí (mezi prahem a držákem silentbloku), nově vytvořeny lemy předních podběhů v horní hraně, záplata podběhu nad výztuhou horního uložení předního tlumiče, podlaha kufru zevnitř ošetřena hrubou vrstvou nevím čeho, zespodu žádné díry není vidět, vanička OK, hlavní podlaha OK, podlaha pod zadními sedadly OK, uchycení příčky motoru OK, P a Z podběhy ošetřeny nátěrem nebo nástřikem začínající LEHKÁ koroze dveří, LP by chtělo trochu posunout dozadu, aby vznikla větší škvíra mezi nimi a blatníkem drobné krtince v rozích OBOU předních blatníků u zpětných zrcátek (jinak OK, včetně okolí víčka nádrže)
3.
černé nárazníky, LZ půlka s dírou nahoře (přitom mlhovka je dole)
4.
chybí hliníková mřížka na zadním čele
5.
zadní okna jsou pevná, bez spouštění
6.
koženka s děrováním nad mřížkou pod zadním oknem mi přijde z typu standard
7.
těžko určit stav sedadel (potahy), nicméně vpředu sklápěče Keiper (LSové)
8.
sice 2tónové houkačky, ale ne originál Fanfar
9.
samonavíjecí pásy
10.
anténa se šroubovacím prutem v torpédu, ale bez rádia uvnitř, repro ve výplních
11.
sice 2komorový karburátor, ale EDSR (k typu na víku se normální člověk bez demontáže filtru nedostane) s odpojovačem, filtrboxem a víkem ventilů z Š105/120.
Důvodem výměny MOHLO být snížení emisí, spotřeby, což DDSR neřešil...
12.
rozdělovač s hliníkovým tělesem, ale ne originální náhrada xxx.580 určená pro motor typu 718K
13.
hlučná ložiska na hnacím hřídeli převodovky - lehce nadprůměrný únik oleje na podlahu pod ní (ale pochopte, dlouho to stálo)
14.
kamsi se odkutálela dolní kulička na řadicí tyčce konzoly
15.
trvalé přibržďování při zkušební asi 50m jízdě - netroufl jsem si šlapat na pedál, nicméně na dvojku jsem se bez problémů vrátil do garáže za tichého ševelení (jak motoru, tak i kol). Vřelé doporučení: na STK vyměnit celou přední nápravu za ověřenou (nebo řádně zkontrolovat řízení, vyměnit brzdové kotouče, rozchodit/vyměnit pístky třmenů), sundat zadní bubny a zkontrolovat válečky+obložení+lanovody ruční brzdy, aby byl technik na STK spokojený.
EPILOG:
Vozidlo je určeno jen pro vážného zájemce, ideálně pro nadšence, který vozidlo URYCHLENĚ připraví na STK, POZDĚJI dotáhne do původního stavu a bude ho mít kam schovat (tj. bude ochoten se mu věnovat), ne pro toho, který hledí na spotřebu a na finance v tomto oboru všeobecně. Berte, nebo nechte být.
Prodávající je rozumný, doufám však, že po něm nikdo nebude chtít koupit vozidlo kategorie de Luxe Super za cenu kovu ve sběrných surovinách !!! To si nezaslouží ani vůz, ani lidé, kteří se o něj starali.
Kontakt a obrázky hledejte na:
http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=8&id2=2&id3=59628&offset=30
http://www.skoda110r.cz/forum.php?thread=4484
rozjel jsem se do Opavy s úmyslem přikoupit do rodiny vzácný vytoužený typ 719 - Škoda 110LS s erkovým motorem typu 718K. Ovšem přišlo to pozdě (po 18 letech shánění) a nákup nebyl podpořen 100% rodinných příslušníků, kteří do toho mají co mluvit. Sen se proto pomalu rozplývá...
Ovšem i nadále zůstávám věrný naší otřískané ale nesmrtelné Š100 a 2dveřovým vozům z Kvasin/MB.
Kdo je na pochybách (jako jsem byl do poslední chvíle já), tomu se pokusím rozhodování o případné koupi usnadnit:
Klady:
1.
cena (včetně ND:
- zimní kola 165 R 13 Barum s kostkami
- nový český výfuk s původním zalomením výstupní trubky v tlumexové (pokud se nepletu) úpravě
- asi 14l asi 5letého benzínu v nádrži dle údaje palubního přístroje)
2.
pravé LSo: originální velký TP (sešit) s jediným majitelem (!), původní SPZ (zatím depozit), původní karoserie dle čísla, původní motor dle čísla (bílé logo na hlavě), palubka, volant, páčky: LSové
3.
dokumentace: návod k obsluze, Dodatek seznamu ND pro Š110LS 1972, faktura z Mototechny
4.
v TP zapsána jako alternativa kola 165 R 13 a tytéž jsou na autě (nějaký nečeský vzorek) => jistý bezpečnostní přínos a suverénní rozjezd
5.
v TP zapsáno TZ
6.
nepoškozený nápis Š110LS na kapotě - pouze zažloutlý (v barvě laku). Kdo se někdy brusem+leštěním pečlivě pokoušel odstranit vrchní vrstvy takových plastů, ví, že se dá dosáhnout překvapivých výsledků...
7.
lišta na předním čele bez koroze (zasloužila by si však nový plastový nápis ŠKODA)
8.
přední 4oké čelo na viditelných místech nádherné (pod rámky jsem nezahlídal)
+ lízátko Plzeň s otvory
9.
nová kompletní zadní světla (pro detailisty: obě pravá, novější typ s mřížkou na couvačce) a přední blinkry
10.
ETZ 06
11.
málo vídaná černá koženka stropu (vpředu však perforovaná dvěma svítilnami proti oslnění - dobový doplněk nad sluneční clonou)
12.
hlavní světla OK, pomocná dálková se mi ve srovnání s nimi zdála lehce matnější, ale bez jakékoli koroze parabol
13.
motor, přestože se údajně od dočasného vyřazení (2003) netočil, chytil po předchozím ručním protočení Gola klíčem (ne klikou), dočerpání benzínu, náhradě mrtvé baterky, dolití 4,5l vody (více jsem si nevzal), napoprvé a nezhasl (!!!). Zhasínal jen po ÚPLNÉM vyřazení sytiče, ale to nebyl ještě správně zahřátý. Motor jsem nechtěl trápit ani vysokými ani nízkými otáčkami. Překvapivá byla absence černého kouře po startu, a to tam bylo oleje nad horní mez (na můj vkus zbytečně moc/jako konzervace proč ne). Už méně se mi líbilo syčení z prostoru karburátoru, ale to škodovkáře nemůže rozhodit...
Uvítal jsem původní sací potrubí 110LS/R na DDSR (ne 105/120 na EDSR) i výfukové potrubí a olejový chladič, který někteří rádi vyhazují.
14.
celkově je povrch karosérie BEZ promáčklin u nárazníků, na střeše, kapotách, blatnících.
Jakési maskování jsem zjistil jen u PP dveří dole (asi přelakovaný tmel) a na L prahu (spodky už vyměněných prahů a blatníků stříknuty vrásněnkou proti otěru).
15.
na velkém štítku v kufru je rok výroby 1974, v TP je černě předtištěno taky 1974, ale hned vedle je červené razítko 1975, tak možná proto už ten menší volant a zesílené páčky pod ním... Do ruky příjemně padnoucí sportovní řadicí páka je však zřejmě dobový doplněk (znáte z mladších erek, popř. Garde), stejně jako hasičák.
Zápory:
1.
vyměněné prahy => chybějící VNĚJŠÍ prahové lišty
2.
zavařená místa na podlaze v místě uchycení zadních šavlí (mezi prahem a držákem silentbloku), nově vytvořeny lemy předních podběhů v horní hraně, záplata podběhu nad výztuhou horního uložení předního tlumiče, podlaha kufru zevnitř ošetřena hrubou vrstvou nevím čeho, zespodu žádné díry není vidět, vanička OK, hlavní podlaha OK, podlaha pod zadními sedadly OK, uchycení příčky motoru OK, P a Z podběhy ošetřeny nátěrem nebo nástřikem začínající LEHKÁ koroze dveří, LP by chtělo trochu posunout dozadu, aby vznikla větší škvíra mezi nimi a blatníkem drobné krtince v rozích OBOU předních blatníků u zpětných zrcátek (jinak OK, včetně okolí víčka nádrže)
3.
černé nárazníky, LZ půlka s dírou nahoře (přitom mlhovka je dole)
4.
chybí hliníková mřížka na zadním čele
5.
zadní okna jsou pevná, bez spouštění
6.
koženka s děrováním nad mřížkou pod zadním oknem mi přijde z typu standard
7.
těžko určit stav sedadel (potahy), nicméně vpředu sklápěče Keiper (LSové)
8.
sice 2tónové houkačky, ale ne originál Fanfar
9.
samonavíjecí pásy
10.
anténa se šroubovacím prutem v torpédu, ale bez rádia uvnitř, repro ve výplních
11.
sice 2komorový karburátor, ale EDSR (k typu na víku se normální člověk bez demontáže filtru nedostane) s odpojovačem, filtrboxem a víkem ventilů z Š105/120.
Důvodem výměny MOHLO být snížení emisí, spotřeby, což DDSR neřešil...
12.
rozdělovač s hliníkovým tělesem, ale ne originální náhrada xxx.580 určená pro motor typu 718K
13.
hlučná ložiska na hnacím hřídeli převodovky - lehce nadprůměrný únik oleje na podlahu pod ní (ale pochopte, dlouho to stálo)
14.
kamsi se odkutálela dolní kulička na řadicí tyčce konzoly
15.
trvalé přibržďování při zkušební asi 50m jízdě - netroufl jsem si šlapat na pedál, nicméně na dvojku jsem se bez problémů vrátil do garáže za tichého ševelení (jak motoru, tak i kol). Vřelé doporučení: na STK vyměnit celou přední nápravu za ověřenou (nebo řádně zkontrolovat řízení, vyměnit brzdové kotouče, rozchodit/vyměnit pístky třmenů), sundat zadní bubny a zkontrolovat válečky+obložení+lanovody ruční brzdy, aby byl technik na STK spokojený.
EPILOG:
Vozidlo je určeno jen pro vážného zájemce, ideálně pro nadšence, který vozidlo URYCHLENĚ připraví na STK, POZDĚJI dotáhne do původního stavu a bude ho mít kam schovat (tj. bude ochoten se mu věnovat), ne pro toho, který hledí na spotřebu a na finance v tomto oboru všeobecně. Berte, nebo nechte být.
Prodávající je rozumný, doufám však, že po něm nikdo nebude chtít koupit vozidlo kategorie de Luxe Super za cenu kovu ve sběrných surovinách !!! To si nezaslouží ani vůz, ani lidé, kteří se o něj starali.
Kontakt a obrázky hledejte na:
http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=8&id2=2&id3=59628&offset=30
28. červenec 2007