nepujdete se někdo sklouznout?

Mmmmm, myslím že podobný příspěvek v diskuzi je i na škodateamu?! 🙂))


Já tam asi fakt vyrazím
osobně bych jel hned se svým fiatem..ale bohužel ještě není hotovej...a s tím co mám teď bych si netroufl páč není zrovna v perfektním stavu momentálně...