nepujdete se někdo sklouznout?
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Luky
29. červenec 2007
Mmmmm, myslím že podobný příspěvek v diskuzi je i na škodateamu?! 🙂))
Já tam asi fakt vyrazím
Líbí se
Link
Odpovědět
FreeRider
27. červenec 2007
osobně bych jel hned se svým fiatem..ale bohužel ještě není hotovej...a s tím co mám teď bych si netroufl páč není zrovna v perfektním stavu momentálně...
Líbí se
Link
Odpovědět
dave.j
27. červenec 2007
http://rallyevltava.wz.cz/index.htm
Líbí se
Link
Odpovědět
29. červenec 2007