zdravim, hladam pana z Puchova, ktory asi tak minuly rok v oktober-november rozbil svojho modreho RAPIDA a ponukal tu z neho diely. je kdesi od Puchova. kupoval som od neho suchy 5kvalt a elektricke okna do mojho R-ka.
nemusi sa bat, hladam ho, lebo od neho nieco potrebujem este, a ten jeho prispevok je uz zmazany (stary). ak sem este chodi, alebo ma nanho niekto kontakt, dajte mi prosim vediet.
a inak, predne sklo na RAPIDA (nie R! ) niekto nemate?
28. červenec 2007