hmm... take chcem 🙂
No, ale nevadily by mně v garáži.....
Jo to budou oni...na zivo jsem je jeste nikdy nevidel.
Ale jo, 1050 L sem taky jednou viděl! Sem myslel, že se soudruzi v MB překlepli, ale tak asi to měl borec doveženy s Francie. Sem věděl akorát, že v Británii se 120ka menovala Škoda Estelle.
no normál na kapotě bude to Š 110 TS jako tak Š 1050 L 😉
by mě zajimalo značení vzadu na kapotě 🙂
spíše bych řekl Touring Special 🙂
je to hustý 🙂 110TS ty kola vypadaj luxusně 🙂 110TurboSpeciál 🙂
na ty značky za označením 110 TS nekoukejte 🙂 Frantíci mají svý Simky, Renaulty a Peugeoty a Citroeny a všechny jiný dovážený auta se musely kapánek přejmenovat aby to nepletlo zákazníky...např Škoda 105 se do Francie dovážela pod značkou 1050 páč 105 měl Peugeot 😉
Taky na to koukám jak z jara. Bude to nějaká extra vybavená hundtka, ty hliníky (není to moc poznat z piďi obrázku),ale přijde mi že už sem je někde viděl. Označení mi nic neříká, ale stálo by za to na ten prospekt juknout.
Dik za zajimavej odkaz... znate nekdo toto?





SK106026-01, SKODA 110 TS, 1971, NL, 4 pages, format A4





Co je to za model a co to ma za kola? Ja to slysim poprve.
Ved nejake to kilecko hralo aj v zandar a... /v zandar a zandarky urcite - ked tam bola ta buracka/