ARC Kola - obchod, na inzerat???
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Lord-Dj Free
7. srpen 2007
já sem si pořídil starší good stav udělal jsem z nich top stav a i s gumama mě to vyšlo na 23tis kč 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
KarabenNemsi
31. červenec 2007
vdaka, hladal som to
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
31. červenec 2007
No, tak Šťoural byl rychlejší 🙂)
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
31. červenec 2007
Na inteligentnu otázku inteligentna odpověď
Hledej např tady:
http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=282
A já přidám, že co do činění s ARC diskama má i následující pán..
knestrojil@oldtimer-hicar.cz
Cenu počítej okolo 20 tis kreditů v českých
Líbí se
Link
Odpovědět
stouracvok
31. červenec 2007
výrábí to tadle firma v Brně
http://www.oldtimer-hicar.cz/
a počítej tak 20-25 000kč podle šířky límců (cenu uvádím za 4ks kol) mě to vychází na 22 000kč za 6,5 palce široký kola 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
KarabenNemsi
31. červenec 2007
Chlapi, jedna inteligentna otazka:
Kde zozeniem ARC disky pre moju krasku?
Kolko asi stoja???
Líbí se
Link
Odpovědět
7. srpen 2007