ARC Kola - obchod, na inzerat???

já sem si pořídil starší good stav udělal jsem z nich top stav a i s gumama mě to vyšlo na 23tis kč 🙂
vdaka, hladal som to
No, tak Šťoural byl rychlejší 🙂)
Na inteligentnu otázku inteligentna odpověď





Hledej např tady:


http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=282





A já přidám, že co do činění s ARC diskama má i následující pán..





knestrojil@oldtimer-hicar.cz





Cenu počítej okolo 20 tis kreditů v českých
výrábí to tadle firma v Brně http://www.oldtimer-hicar.cz/ a počítej tak 20-25 000kč podle šířky límců (cenu uvádím za 4ks kol) mě to vychází na 22 000kč za 6,5 palce široký kola 🙂
Chlapi, jedna inteligentna otazka:




Kde zozeniem ARC disky pre moju krasku?


Kolko asi stoja???