Každý alternátor musí mít tzv relátko i když je to je vlastně spínač a ty novější od Fava ho mají zabudovaný v sobě jako výměnnou část kdy je to současně držák uhlíků .
čoveče mám dojem že uplně až jen první fáčka měli bez relátka
Na posledních škodách 120-130 prej byli alternátory bez relátka.Nemáte někdo prosím schéma zapojení altíku?