altík
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Laďa-Ladis
8. srpen 2007
Každý alternátor musí mít tzv relátko i když je to je vlastně spínač a ty novější od Fava ho mají zabudovaný v sobě jako výměnnou část kdy je to současně držák uhlíků .
Líbí se
Link
Odpovědět
Lord-Dj Free
7. srpen 2007
čoveče mám dojem že uplně až jen první fáčka měli bez relátka
Líbí se
Link
Odpovědět
Franta
4. srpen 2007
Na posledních škodách 120-130 prej byli alternátory bez relátka.Nemáte někdo prosím schéma zapojení altíku?
Líbí se
Link
Odpovědět
8. srpen 2007