jo od tama mi posilali trubky na erko a poslali mi trubky na emko...ale provedení perfektní, kostky supr, a černej komaxit, nebo co to je, taky moc pěkně vypadá🙂
Ahoj všem, tak před rokem až dvěma tu proběhlo info o nových sadách trubiček (Rapid a možná i jiné). Byly s nějakou povrchovou úpravou a za solidní peníze. Tuším někde z Ostravska. Nevybavuje si někdo bliěší info ? Díky.
7. srpen 2007