doufám že to sklo na s100 je pro mě 🙂 jen a jen pro mě 🙂
tak se nakonec v Brně objevilo ještě 4. sklo na š110R za stejnou cenu, tj. 3800Kč. vím že je to dost peněz, ale kdyby jste ještě někdo potřeboval, tak vám ho tady můžu koupit. Je prý úplně poslední(tvrdí dodavatel). Navíc se objevilo i jedno čelní sklo na š100 za 1800Kč(nebo 1900Kč - nevím teď přesně..)tak kdyby někdo chtěl, tak se ozvěte na 776041455. Ahoj. Michal
nevím no nedávno tu takový téma bylo a já sem házel odkaz kde je za 2142 kč přední sklo a gumy za 387 kč.A to ten odkaz sem už někdo dával předtím...
Petře psal jsem ti email - mohl bys mi to sklo v Budějicích prosím koupit. Díky
Ahoj, já jsem si dneska koupil nový sklo za 2145 Kč, v Budějovicích, v Autosklo K+M, maji tam ještě jedno.
oni ho měly do července za těch 2800,- a teď najednou o litr víc....Tam asi nalepím igelit....🙁
Mazec, já kupoval okno na erko asi za 2😲o a na Rapida asi za 24oo. Včetně gum.
jj a na Felicii tu první stojí 7 litrů 🙂





já měnil minulý týden na novou feldu a tonovaný z pruhem jsem měl za 2130 i s výměnou a novou gumou 🙂
takže změna: od 1.8.2007 jsou všechna skla na starší auta zdražená. Takže sklo na erko stojí kolem 3800Kč.....Vzhledem k tomu že jsem včera nechal vyměnit sklo na feldu a i s prací to stálo 1700Kč je to trošku smutný ...
Lord-Dj Free: něco nabídni na mail. Mám tu poslední čtyři. Je to Thorax.
kde a přes jakýho dodavatele jsi to kupoval??Díky
Před týdnem jsem kupoval nové sklo na 110 R a stálo 4.200,- kč
kolik je cena toho zadního na erko?
eRkové i kilové nové... zadní... jen... nevyhřívané
Davesy říkáš na eRko nové, zadní, vyhřívané ?? 🙂


že bych si uloupnul ?
Ok, díky
Nové čelní sklo na š100/110L mají v nabídce taky, zítra se zeptám na cenu.
přední nevím, ale můžu posloužit zadním na 100/1000 a 110R 😉
A propos, dělá se i nové přední okno na stovku?
Nadruhou stranu je výrobcům jasný, že každej rači dá 4,5 litru než aby to lepil igelitem...
Pokud můžete berte skla 🙂 ptal jsem se minulý týden u nás V ORIGO AUTSKLO a bude další várka ale už za cenu bajvoko 4.500,- kreditů :O(((
Ve Staňkovicích se asi znovu otevírá mototechna😀 Myslim že tam půjdu v noci nakupovat😀
Tak si ma prosím napíš niekde kamkoľvek, až bude nejaké nové, určite jedno vezmem. Daj mi potom prosím vedieť, lebo na Slowakische socialistic republic howno máme... Díky moc.
Tak už je pryč...Kdo jinej se mohl ozvat než sběratel ze Staňkovic 🙂
Ahoj všichni, předem se omlouvám že to házím sem, ale musím to vyřídit do dnešního poledne.





- mám možnost sehnat nové sklo na š110R od Splintexu. Na skladě jsou 3 kusy. Já beru 2 a ptám se vás, jestli někdo chcete to třetí??


Cena asi 2800Kč. Další by byly až se rozjede znovu výroba a to nikdo prý neví kdy by to mohlo být.





Kdyby měl někdo zájem, tak se mi ozvěte na 776041455.





Michal(Brno)