VII. Classic Car Weekend

Vše o Classic car weekendu najdete na www.cck-brno.com
na tu naši nebudu doma tak se pojedu mrknout za ségrou do Bystřice 🙂
takže datum je 24.8.2007 - 26.8.2007 a 1.9.2007 je Laďo ždárská 8. A taky ted o víkendu (11. 12.8. by mělo být něco ve svratce, ale nevím přesné info.
A kdy že to bude ? mám to do Bystřice za rohem tak že bych se stavil ?
Čau Berni, akce je to super, byli jsme na několika předešlých ročnících, ale letos nám to myslim jaksi koliduje se soutěží HV v Hradci Králové, kam taky asi pojede většina známejch z Jičína. Takže ještě sice neni na pevno rozhodnuto, ale zatim to vypadá spíš na hradec... A jestli do konce srpna nestihneme dodělat toho hasičáka, co máme na dílně, tak asik nejedeme nikam...🙁
Plánuje někdo navštívit tudle akci pořádanou CCK Brno v Bystřici nad Pernštejnem???