Čau Berni, akce je to super, byli jsme na několika předešlých ročnících, ale letos nám to myslim jaksi koliduje se soutěží HV v Hradci Králové, kam taky asi pojede většina známejch z Jičína. Takže ještě sice neni na pevno rozhodnuto, ale zatim to vypadá spíš na hradec... A jestli do konce srpna nestihneme dodělat toho hasičáka, co máme na dílně, tak asik nejedeme nikam...🙁
9. srpen 2007