Jen tak k tý feldě. Loni jsem spojku měnil a kupoval jsem už rovnou pro 1,6. Tenkrát to zřejmě ještě rozlišovali. Mohu to jen a jen doporučit. Ve feldě žádný problém, spojka spojkuje naprosto prvotřídně. Je to Sachs, jiné jsem zatím ani nezkoušel.
HANESS : Nedotkl ses mě vůbec, mě se totiž jednou taky stalo a Přesně tak jak říkáš ty...všecko honem, honem 🙂





Ale případ je vyřešen...Šel jsem ho vyměnit a fakt byl kapku silnější, asi toho půl cenťáčku! Čučel sem na to jak puk i s prodavačem, vyměnil mi ho se slovy že to ještě neviděl a teď sedne jak ulitý! Takže díky za rady🙂
Nechci se Tě dotknout, ale sedí Ti lamela na setrvačníku plochou obložení, nebo ( jako jednou já ) ji tam rveš obráceně ( srdce je na každou stranu jiné ) a opře se o ložisko. Mnóóó, prostě jsem spěchal...nónó... H
Právě že tenhle štelovat nejde, ten starý, třípackový jo!
Ve zdejších krajích je možné úplně fšecko🙂.


Píšeš, že je to ten novej "amerika" přítlačák, ne ten se třema packama? Ten se dal myslím štelovat.


P.
Tak sem našel, změřil a jsem z toho uplně blb! Tloušťka podle Bati sedí a šponovat jsem zkoušel už při první pokusu! Šponoval jsem ale nedošponoval jsem to uplně na doraz, kousek to šlo ale ke konci jsem už vynakládal sílu jak sviňa až sem se bál že to utrhnu či co! Už sem pár takových výměn udělal ale toto se mi ještě nestalo! Je možné že by ten přítlačák byl blbě udělaný?
Tak zkus změřit tloušťku lamely a porovnat s Baťou, kolik má být u nové. Někde to v něm píšou.





Blbá otázka-Nejde ta lamela dotáhnout? Ona by tam měly být našponovaná🙂
Právě že ne,všecko je 180!Když tam dám samotný přítlačák tak mi pěkně sedne ale jak to poskládám i s lamelou tak mi trčí ven...
nemáš náhodou setrvačník na 180tku spojku a přítlačák + lamelu 190mm?
Měl bych takový dotaz!Skládám si doma eRko a když přišlo na řadu nahození motoru, rozhod jsem se pro nový paprskový přítlačák samozřejmě s novou lamelou! Jenže mi nějak trčí ven...zkrátka setrvák na to neni asi dost hluboký nebo jak bych to rek...Aby si tam sed tak jak má mi chybí asi půl centimetru! Poradte prosim kde je chyba! Setrvák je zn. LUK.