Príma horské motokolo🙂
aby tu nepadaly vety stylu co s tim ces dokazat ta to mam jen tak na blbnuti a v zime na sroubky.
taky mam kliku n dvou loziskach na zivotnosti motoru mi moc nezalezi ten motor mam v plochodraznim motoru a potreboval bych sby mel aspon tak 20k a hned kone (aby sel hned za plynem) cehoz bych dosahl etazenim kliky a nejakejma dalsima upravama chtel sem to i prevrtat na 300ccm slo by to ae nemam to komu dat udelat
Na kolika ložiskách máš kliku?Moje Panelka má 2 a na nějaké převratné zvyšování výkonu to není...Mám ji od roku 1986 (moje první vlastnoručně upravená motorka) a klika tam je v pořadí třetí,kartery druhé.A to nejspíš jen díky tomu,že už 2 roky stojí...
Kdysi mi jeden nadšenej Jawař vyprávěl, že z 350tky někdo umí úpravama dostat 50k. Je to možný?
Ve VALECH u přelouče je jeden fantastickej motorkář.Mi dělal generálku pérákovýho motoru a super
V náchodě je jedna firma RADEX ty se specializujou na toto !! mohu jen doporučit
v okoli pardubic takhle nemam nic...





zkus:


www.jawamania.info





a na mistnim chatu Ti urcite poradi... Treba Xbobo, Mates, Kuba z Neve, nebo ostatni.
mam 2 dotazy vim ze je z jinyho soudku ae nikdo jinej mi neporadil.


1, byl by nekdo schopnej a ochotnej "zvetsit" a vylestit kanaly na stary jewe 250 panel (saci, prepousteci a vyfukovy) nejlepe okoli pardubic


2, nema nekdo skusenosti nebo nejakeho znameho kery by byl schopen poradit jak a kde stahnout kliku na tomto motoru?


omlouvam se ze sem motam neco jinyho a predem dekuji