Odstrediva regulace
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Hansoff
18. srpen 2007
Dobrá, tak jinak...
Sorry, ale graf nemám.
Líbí se
Link
Odpovědět
Stepan
18. srpen 2007
Nee,VOLE,jen bez regulace.Nevim co sem pises kdyz to nema s timhle nic spolecneho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Líbí se
Link
Odpovědět
Hansoff
18. srpen 2007
A nemáte někdo přebytečný rozdělovač s odstředivou regulací?
Líbí se
Link
Odpovědět
Stepan
17. srpen 2007
nemate nekdo graf odstredive regulace rozdělovače Bosch B 231,nebo magnetti marelli co se pouzivali ve skodovkach?
Líbí se
Link
Odpovědět
18. srpen 2007