Dobrá, tak jinak...





Sorry, ale graf nemám.
Nee,VOLE,jen bez regulace.Nevim co sem pises kdyz to nema s timhle nic spolecneho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A nemáte někdo přebytečný rozdělovač s odstředivou regulací?
nemate nekdo graf odstredive regulace rozdělovače Bosch B 231,nebo magnetti marelli co se pouzivali ve skodovkach?