čím to je, čím to je?

nó předstih ok a karbec jdu ted vyčistit...ja jsem tam dělal i rozvody a jestli jsem je nedal ozub blbě ale drží to krásně volnoběh, a když otevřu na karbeci i druhou klapku prstem tak to točí dobře.mohlo by to být i nastavením karburátoru? kamoš mi tento donesl a jestli neni třeba ze stopětky atd nebo já nevím...volnoběh drží a jak přidám tak si to nekdy tak zabublá a vytočí se to tak odhadem max 5000...
Nastavení předstihu, seřízení volnoběhu je vše OK? Celkový stav motoru, správné svíčky, natryskování karburátoru?
ahoj škodovkáři a škodovkářky.dnes jsem dával na motor(š120l) nový rozdělovač a karburátor, a volnoběh jde, všechny válce spalují ale netáhne to. i na volnoběh se motor straně pomalu roztáčí