Tak o víkendu se majitel rozhodl že erko prodá. Brzo budou fotky a nějaké ND co je k auti
Ahá, tak to jo, ono to nebylo k tématu a vrtalo mi to hlavou 🙂
Falcon: to foto erka je od někud jinud
Jak s tím chce jezdit do lesa, když je to vzadu tak nízký?
Taky mě udivila ty zadní světla, přecejen jako jedny z mála se mi na eRku docela líbí.
žigul nebo fiat
Co je to za zadní světla? Ta přece nejsou z M?!
To erko od videni znam bo tamtudy jezdim ke znamymu do Oldrise.Mam zjistit majitele?mam to tam 15km
Max: Borová kousek od Poličky a Svitav. Byl jsem tam na dovči už 2hej rok.
J.T A nebylo tohle eRko v jedny dedine kousek od Poličky?
já je taky zmenšoval na 800x600 a max. 100 kB
To bylo pro ASokky
Tak ty fotky zmenši ! Ať je můžeš dát sem.Například V Irfanu to není problém.
škoda že jsem nenašel majitele
obr.1
To Hansoff zadní blatníky budou jen plechové. Majitel pokud auto neprodá abude jezdit do lesa tak chce zadní blatníky plech. a lamino dá pryč. Kupec už na ty zadky je. Jinak jak jsem byl na dovolené našel jsem toto
Když jsem byl na slovensku, tak jsem oběvil v jedné vsi odstáté erko které by stálo za záchranu. Fotky pošlu mailem na přání, protože jsou velké a nevejdou se sem. Tak pokud by měl někdo alespoň malí zájem o něj..
Takže budou laminátový blatníky navíc? 😉
Ok, tak to sem zvědavej jak to bude vypadat🙂)
je to vyvařené a od té doby to nejelo. jinak foto by mělo bejt večer. PS: Zadní blatníky budou plech. Momentálně jsou tam Lamino
Ok, ale tak třeba stav kastle, jak jsou na tom prahy, podlaha a pod. Je to vyvařovaný?
Foto bude co nejdřív. Stojí to u sestřenky v gaarage. Plno ND má doma a je to škoda aby tto jezdilo do lesa. Popřípadě chce asik do 15000
A v jakým je stavu? Fotku náhodou nemáš?
Tak to je drobet z ruky 🙂
kousek od Vítkova asi 35km od Opavy
Hm, a depa to je?
Tak jsem dostal tip na člověka co chce používat erko do lesa. Prej by to vyměnil za celkem zachovalou 120cku. Vzal bych to sám, ale nemám místo a prostředky. tak kdyby někdo chtěl mohl bych to zařídit.